Eye Make-up

Získejte uhrančivý pohled s voděodolnou tužku na oči Flormar. Máme ji k dostání v mnoha barevných alternativách. Její regenerační složení s výživnými oleji a vitamínem E zajišťuje ochranu a hydrataci očního okolí během celého dne. Lehká textura tužky se velice příjemně nanáší, nedře citlivou jemnou kůži kolem očí a perfektně drží bez jakéhokoliv rozmazání. Vyberte si tu nejlepší barvu, která dodá hloubku Vašemu Eye make-upu.

Pokud máte rády metalický efekt, tužka Flormar Ultra na oči je právě pro Vás. Široká škála barev a lesklé pigmenty dodají glanc každému večernímu líčení. Flormar tužka na oči Ultra je také voděodolná a proto velmi dlouho drží požadovaný tvar. Hedvábná textura s blahodárným složením v podobě jojobového a bavlníkového oleje s vitamínem C působí jako prevence tvorby vrásek a dalších známek stárnutí pokožky.

Pro milovnice kočičích černých linek máme v nabídce tekuté linky Flormar s kotoučkem Roll´and GO pro rychlé každodenní líčení očí. Linka s extrémně silnou intenzitou barvy má příjemnou konzistenci. Se speciálním kotoučem vytvoříte přesnou linku a získáte podmanivý look. Pokud dáváte přednost klasickým aplikátorům, je pro Vás jako stvořená linka Flormar s aplikačním hrotem či Flormar linka gelová.

Eyebrow Make-up

Líčení obočí si zamilujete s gelem Flormar Brow Pomade. Intenzivní barva gelu na obočí a jeho voděodolná schopnost Vás očaruje. Speciálně zkosený štěteček pro extrémně snadnou aplikaci a jemná textura gelu Vám zpříjemní každý den. Vyzkoušejte nejmodernější líčení obočí The Instagram Brows, Down to Earth Brows a Brush-up Brows s matným gelem Brow Pomade a staňte se fashion hvězdou. Výrazné obočí je velice oblíbenou trendy záležitostí. Nebojte se ztmavit obočí o jeden či dva odstíny vůči vlasům a perfektně vytvarovat požadovaný tvar.

Během volných dnů vyzkoušejte jemnější variantu líčení obočí s tužkou Flormar. Dokonalá Flormar tužka na obočí se sytě pigmentovanou texturou Vám dodá přirozený natural look. Součástí tužky je také kartáček pro báječnou definaci obočí a doladění jeho fashion tvaru.

Zajímavý akcent můžete dodat svému obočí nanesením malého množství metalických tónů z paletky očních stínů Flormar Eyeshadow Palette Nude do již vytvarovaného obočí. Na večírek i módní přehlídku si rozhodně dovolte future look a zvýraznětě celé obočí barevnou Flormar tužkou na oči Ultra v temně fialové či ocelově modré barvě.