Lak na nehty Jelly Look

Laky na nehty, které zanechávájí po zaschnutí gelový efekt. Mají extra široký štěteček pro snadné nanášení laku. K dostání v mnoha krásných odstínech. Tyto laky jsou dostupné také v drogeriích TETA v ČR a na Slovensku.

Flormar lak na nehty Matte

Lak na nehty Matte

Laky na nehty v krásných a nevšedních odstínech s matným efektem, díky kterým budou Vaše nehty vypadat opravdu zajímavě a nevšedně.  Tyto laky mají velmi dobrou krycí schopnost a skvělou výdrž. Tyto laky jsou dostupné také v drogeriích TETA v ČR a na Slovensku.

Lak na nehty Pearly

Tyto laky na nehty zachechávají na nehtech krásný perleťový efekt. Jsou k dostání v mnoha barevných variacích, mají dlouho výdrž a snadno se nanášejí. Tyto laky jsou dostupné také v drogeriích TETA v ČR a na Slovensku.

Flormar lak na nehty Full Color

Lak na nehty Full Color

Laky na nehty Full Color se vyznačují především perfektním krytím a sytostí barev. Kryjí skvěle již v jedné vrstvě a není potřeba je vrstvit. Mají lehce gelovou strukturu, vysoký lesk a širokou škálu barev. Tyto laky jsou k dostání také v drogeriích TETA v ČR a na Slovensku.

Lak na nehty Quick Dry

Laky na nehty Quick Dry jsou rychloschnoucí laky s nádherných odstínech. Stačí nanést 1-2 vrstvy laku a nechat jej zaschout 60 vteřin a můžete opět dělat běžné činnosti. Rychloschnoucí laky Quick Dry k dostání také v drogeriích TETA v ČR a na Slovensku.