Nejdokonalejší řasenka, jakou jste kdy měla?
Velkolepý objem, prodloužení, zahuštění i výživa řas v jednom jediném produktu?

Představujeme Vám nadčasovou řasenku Triple Action od značky Flormar, která Vás naprosto okouzlí.

Triple Action je inovativní řasenka s jedinečným kartáčkem. Otočením spodní části řasenky je možné kartářek speciálně rotovat a tímto mechanismem získat tři odlišné druhy kartáčku pro požadovanou funkci! Chcete řasy prodloužit, natočit či získat extravagantní objem? První fáze kartáčku je rovná, určena k extrémnímu prodloužení řas s ultradefinací. Druhá fáze řasenky dokáže fantasticky natočit řasy
takovým způsobem, že už nikdy nebudete muset používat kleštičky pro natáčení řas. Třetím kouzlem této luxusní řasenky je kartáček pro získání báječného objemu. Vyberte si každý den jiný typ kartáčku dle Vašeho make-upu nebo zkombinujte všechny tři varianty dohromady pro oslnivě vydefinované husté řasy a neodolatelný look. Dalším benefitem Flormar řasenky Triple Action je výživné složení.
Nadstandardní rozměr dodává řasence arganový a olivový olej pro každodenní boost živin a zdravý růst Vašich řas. Řasenka obsahuje také extrakt z bambusových vláken, který se postará o sílu a objem každé řasy. V neposlední řadě si rozhodně zamilujete krémovou konzistenci řasenky a gumový aplikátor pro snadné nanášení.

Vyzkoušejte bezkonkurenční řasenku a výživu v jednom unikátním produktu Flormar Triple Action.