Classic nalepovací řasy

Nechte vyniknout Váš pohled s falešnými řasami, které se velmi jednoduše aplikují. Opticky zvětšují oči a dodají jim hloubku pohledu během pár minut. Na umělé řasy doporučujeme použít transparentní lepidlo.

Praktický set pro manikúru

Elegatní balení ideální pro aktivní ženy, ktré chtějí mít dokonalou manikúru za každé situace. Obsahuje odstraňovač kutikuly, pinzetu, nůžky na nehty a pilník na nehty.

Cestovní štětec na tvář

Štětec, který je ideální na cesty protože má praktické balení, které uchová štětiny v čistotě. Je ideální pro rychlou úpravu make-upu. Vhodný pro aplikaci práškových produktů.

Oválný štětec 4 IN 1 na aplikaci make-upu

Chcete mít rovnoměrně nanesený make-up vyzkoušejte tento štětec s unikátním oválným designem. Tento kosmetický pomocník Vám zaručí i dlhotrvácnejší vzhled Vašeho look-u. Dalším nesporným benefitem aplikace make-upu štětcem je hygiena. Štětec se velmi dobře udržuje.

Štětec na aplikaci pudru

Štětec svým tvarem je ideální na aplikaci pudrových produktů. Má velmi měkké a husté štětiny, díky kterým dobře zapracujete pudr bez podráždění obličeje. Je navržen k provádění několika kroků při aplikaci všech práškových, minerálních a fixačních pudrů a a jeho krátká rukojeť Vám umožní ho nosit v kabelce.