Rtěnka Kiss me more 

Inovativní rtěnka Kiss me more Lip tattoo v nádherných, intenzivních odstínech. NOVINKA, která je právě nyní dostupná i v sítích drogerií TETA v Česku a na Slovensku. Tato tekurá rtěnka má velmi příjemnou texturu, nelepí na rtech a má neskutečně okouzlující vůni. Tutu rtěnku si prostě zamilujete!

Tekutá matná rtěnka Silk Matte

Krémová matná rtěnka, která se může pochlubit skvělou pigmentací. K dostání v mnoha nádherných odstínech vhodných pro každodenní nošení. Rtěnka je dlouhodržící a rtům poskytuje sametový vzhled. Díky obsahu esenciálních olejů pečuje o rty a vyživuje je. Tato rtěnka je k dostání také v drogeriích TETA v ČR a na Slovensku.

Flormar rtěnka na rty v tužce Crayon

Rtěnka na rty v tužce Crayon

Speciální jumbo tužka na rty Crayon dodá Vašim rtům objem a krásný vzhled. Je lehce zmatňující a obsahuje vitamín C. Vaše rty hydratuje a vyživuje. Má jemnou texturu a velmi snadno se nanáší na rty.

Tekutá matující rtěnka Lip Tube

Jemná rtěnka s velmi příjemnou vůní v několika krásných odstínech. Jedná se o rtěnku v tubě s aplikátorem. Tato rtěnka je velmi příjemná na rtech, neslepuje je a vytváří na nich matných efekt. 

Flormar konturovací tužka na rty

Konturovací tužka na rty

Konturovací tužka na rty je must-have pro každou milovnici rtěnek. Jemná tužka s krémovou strukturou krásně obkreslí Vaše rty, orámuje je a dodá jim objem. K dostání v mnoha nádherných odstínech ke každému typu rtěnky. Tyto tužky jsou také k dostání v drogeriích TETA v ČR a na Slovensku.

Lesk na rty Super Shine

Lesky na rty SuperShine dodají Vašim rtům plný objem a krásně je rozzáří. Obsahují také složky pro hydrataci a výživu Vašich rtů. K dostání v klasických i neobvyklých odstínech. Nechte Vaše rty zazářit.