Řasenka Triple Action 3v1

Jedinečná řasenka Triple Action 3v1 se speciálním mechanismem, díky kterému získáte v jedné řasence rovnou 3 kartáčky. Vybrat si můžete z kartáčků pro objem vašich řas, jejich natočení a také prodloužení. Díky obsahu arganového a olivového oleje, které tato řasenka obsahuje, budou vaše řasy vyživěné od kořínků až ke konečkům. Tyto esenciální oleje také podporují zdravý růst řas. Tato speciální řasenka 3v1 je k dostání také v drogeriích TETA v České republice a na Slovensku.

Rotační řasenka pro objem řas

Tato řasenka, která dodá vašim řasám dokonalý objem, má speciálně navržená rotační kartáček, který díky elektrickému strojku rotuje a vaše řase tak natočí k dokonalosti a dodá jim objem. Výživu vašim řasám navíc dodá obsažený olivový olej a přírodní vosk je zafixuje pro celodenní výdrž řasenky. 

Voděodolná řasenka Precious Curl

Jedná z nejoblíbenější kultovních řasenek značky Flormar. Tato řasenka z řady Precious Curl je voděodolná a díky tomu Váš look nezkazí déšť ani koupel v bazénu. Řasenka má zešikmený, hustý kartáček díky kterému řasy snadno nalíčíte a dodáte jim extra hustý look. Ideální řasenka pro ty, které touží po dramatickém, poutavém pohledu, který vydrží za všech podmínek!

Řasenka pro objem řas OMLashes

Hledáte řasenku s opravdu hustým, velkým kartáčkem? Tak to pro Vás bude tou pravou řasenka OMLashes, která mí hustý, štětinový kartáček, díky kterému dodáte svým řasám objem a  očím pronikavý pohled. Řasenka OMLashes efektivně odděluje vaše řasy a zabraňuje jejich slepování a shlukování. Tato řasenka je k dostání také v drogeriích TETA v České republice a na Slovensku.