Zapečený pudr Terracotta

Tento pudr vzniká speciálním zápekáním v peci, které mu dodává unikátní vlastnosti. Díky hedvábné struktuře vyhlazuje vrásky a je vhodný pro každý typ pleti. Obsahuje olejový komplex a výtažky z ořechů pro výživu Vaší pleti. Mimo jiné také disponuje SPF faktorem pro ochranu pleti a ve složení najdte mimo jiné také vitamíny A, E, F a panthenol.

Kompaktní pudr

Tento kompaktní pudr je vhodný především pro mastnou a smíšenou pleť, jelikož pohlcuje přebytečnou mastnostu a poskytuje pleti lehce matný vzhled. Díky svému složení je také odolný proti potu. Vaši pokožku nebude vyšušovat a díky svému složení ji dodá mnoho živin.

Bronzující pudr

Dodejte Vaší pleti celoročně nádech letního opálení s bronzujcímí pudry Flormar. Dodávají Vaší pokožce třpyt a bronzový nádech. Je možné je používat nejen na obličej, ale také na krk a dekolt pro sjednocení opáleného looku Vaší pokožky. Tyto pudry mají hedvábnou strukturu a snadno se nanáší.

Sypký pudr fixační

Fixační pudr sypkého složení, který skvěle zafixuje Váš make-up. Je vhodný pro všechny typy pleti, zabraňuje dehydrataci pokožky, jelikož díky svému speciálnímu složení zadržuje v pelti vodu. Výživu Vaší pokožce dodá díky olejovému komplexů z makadamiových ořechů a obsahu mnoha vitamínů.