Flormar rozjasňující podkladová báze PLUS+

Rozjasňující podkladová báze PLUS+

Ideální podkladová báze pod makeup, díky které svému líčení prodloužíte výdrž. Na pleti zachává jemný sametový finiš a rozjasňuje ji. Díky výtažkům ze zeleného čaje Vaši pleť mimo jiné také vyživuje a chrání ji před známkami stárnutí a díky výtažkum z plodů Acai zvyšuje v pleti koncentraci antioxidantů.

Báze pro zmenšení pórů

Díky této bázi stáhnete své póry a svou pleť tak skvěle připravíte na nanesení make-upu. Tato báze absorbuje přebytečnou mastnotu pleti a dodává pleti pocit svěžesti. Vyhlazuje vrásky a zabraňuje slevání make-upu. 

Flormar podkladový CCkrém fialový

Podkladový CC krém, fialový

Fialový CC krém je speciálně vyvinutý podkladový krém, který Vaši spleť sjednotí, překryje žilky a rozjasní ji. Je vhodný také pro zakrytí tmavých kruhů pod očima. Pro výživu Vaší pleti obsahuje výtažky z granátového jablka, což je silný antioxidant, z meruňkových jader a pro péči o Vaši pleť obsahuje panthenol. Má také ochranný faktor SPF 15 a Vaši pleť tak chrání proti slunečnímu záření.

Podkladový CC krém, zelený

Zelený CC krém je vhodný pro ty, kdo chtějí zakrýt zarudnutí pokožky a sjednotit její podtón. Skvěle zakryje červené fleky na kůži. CC krém dodává pokožce hydrataci, zvláčňuje ji a jeho pigmentace ji sjednotí. Vaší pleti dodá také mnoho živin, jelikož obsahuje výtažky z meruňkových jader a granátového jablka. Před sluncem Vaší pokožku ochrání obsažená faktor SPF 15.

Flormar fixační sprej na make-up

Fixační sprej na make-up

Potřebuje, aby Váš make-up vydržel perfektní za každých okolností po celý den? Poté použijte fixační sprej na make-up., který Váš make-up skvěle zafixuje. Díky výtažkům z heřmánku Vaši pleť osvěží a bude ji hydratovat.