Matující make-up Mat Touch

Make-up se skvělou krycí schopností a matujícím efektem. Je vhodný především pro ty, které vyhledávají make-up se zmatňujcím efektem. Ideální pro mastnou a smíšenou pleť, u které zabrání odleskům ale zároveň ji nebude nepřirozeně vysušovat. Obsahuje vitamín E pro výživu a ochranu pleti proti jejímu předčasnému stárnutím. 

Make-up sérum Reborn

Sérum Reborn je ideálním make-upem pro ty, které hledají make-up se střední intenzitou krytí. Sérum Reborn dodá Vaší pleti zdravý vzhled a díky tomu, že obsahuje výtažek z mořských řas také podporuje tvorbu kolagenu v pleti. Obsahuje také ochranný faktor SPF 20, který chrání pleť proti slunečnímu záření. Tento make-up doporučujeme pro suchou, normální a smíšenou pleť.

BB krém s matujícím efektem

Lehký BB krém se středně krycí schopností. Skvěle sjednotí Vaši pleť, nezanechává nepřirozený efekt masky, s pletí jemně splyne. Vyrovnává barevný podtón pleti a jemně ji zmatňuje. Má hydratační účinky a díky svému složení pleť také vyživuje. Obsahuje také ochranný faktor SPF 25 a je vhodný pro všechny typy pleti.