Tekutý korektor

Flormar tekutý korektor přirozeně zakryje Vaše nedokonalosti a vyhladí Vaši pleť. Díky svému speciálnímu složení – obsahuje výtažky z orchidejí a šípkové růže – nezalézá do vrásek a nezvýrazňuje je. Vhodný pro všechny typy pleti. Korektor navíc obsahuje SPF faktor a panthenol pro ochranu Vaší pleti.

Krémový korektor Camouflage

Dáváte přednost spíše pudrovým korektorům? Tak to pro Vás bude Flormar tuhý korektor Camouflage tím pravým. Díky své krémovo-pudrové struktuře se snadno nanáší a skvěle kryje nedokonalosti pleti. Pro výživu a hydrataci Vaší pokožky najdete v jeho složení jojobový olej a obsažený vitamín C se postará o obnovu kolagenu a zvášení pružnosti pleti.

Tuhý korektor v tyčince

Tento korektor v tyčince má velmi hustou texturu a hodí se tak pro zakrytí velkých nedokonalostí Vaší pleti. Je velmi hutný a má velmi vysokou krycí schopnost. Tento korektor může také skvěle posloužit jako báze pod oční stíny

Konturovací paletka

Kompaktní paletka určená pro konturování obsahuje 4 části – ve dvou najdete tmavý konturovací krémový pudr, v daší části tvářenku a v poslední části projasňovač. Tato konturovací paletka má jemné, krémové složení. Pro výživu Vaší pleti obsahuje jojobový olej. Velmi snadno se nanáší.