O ZNAČCE

Profesionální značka dekorativní kosmetiky, jejíž kořeny sahají až do roku 1970, kdy byla založena v módní metropoli italském Milánu. Pro velký úspěch a vysokou kvalitu se Flormar stala globální značkou. V současné době jej můžete nalézt ve více než 104 zemích po celém světě.

Flormar se za desetiletí své existence stala pro ženy nepostradatelným pomocníkem a ročně vyprodukuje až 120 milionů kosmetických přípravků. Flormar je tvůrčím světem a respektuje nejnovější módní trendy. Poskytuje široké spektrum barev a textur, které umožňuje ženám představit originalitu vlastní krásy ve svém stylu. Pod značkou Flormar ženy nachází ty nejvzácnější barvy, které zvýrazní jejich krásu, umocní jejich osobitý styl a emoce. Uvede vás do velkého světa očních stínů, rtěnek, laků na nehty, spolehlivých make-upů a dalších produktů pro péči o pleť.

Společnost klade důraz na vysokou kvalitu v průběhu celého výrobního procesu a mnoho svých finančních prostředků investuje do vývoje. Produkty jsou obohaceny o přírodní extrakty, esenciální oleje, vitaminy a minerální látky, které napomáhají udržovat pleť přirozeně krásnou a zdravou.

Kompletní nabídku našich produktů najdete na e-shopu